KONEČNĚ MLADĚ VYHLÍŽEJÍCÍ PLEŤ BEZ VRÁSEK A PYTLŮ POD OČIMA !

  • Trápí vás vrásky (nejen) kolem očí?
  • Máte povadlou pleť bez jasu?
  • Dělají se vám pytle pod očima?
  • "Spadla" vám oční víčka?
  • Uvažujete o operaci očních víček?

Konečně si můžete oddychnout a operaci i botoxy zrušit. Mám pro vás řešení.

Od puberty mne provázelo akné, přidaly se alergie a ekzémy. Zkoušela jsem snad vše, co existuje. Bylinky, krémy, léky, kortikoidy... Nic nepomáhalo...

Až mi lékařka doporučila změnit způsob stravování, vyčistit tělo a doplnit probiotika a prebiotika. Moje kožní problémy ustaly a až do menopauzy jsem byla na svou pleť pyšná. 

Po menopauze ale moje pleť začala mnohem rychleji stárnout. Nelíbily se mi pytle pod očima, přibývající vrásky a pleť bez jasu. Dokonce jsem byla objednaná na operaci očních víček..., kterou jsem nakonec zrušila!

V prosinci 2020 jsem začala pít nápoj s kolagenem, vitamíny a minerály, který považuji za "zázračný". Výrazně se mi zredukovaly vrásky, zvedla se mi oční víčka a nemám už pytle pod očima. Moje pleť je znovu krásná a zářivá a mám pocit, že jsem omládla minimálně o 10 let!

Podívejte se na moje fotografie, je mezi nimi jen 3 měsíce rozdíl. 

Bude mi letos 54 let a nikdy jsem neměla lepší kvalitu pleti... ručím za výsledek i vám.

Doporučuji vám balíček pro omlazení pleti, který jsem sestavila z nápoje s kolagenem, ze séra proti vráskám a z přípravku pro zpevnění očního okolí (oční gel), které sama používám a jsem s nimi maximálně spokojená.

 

Je ale také možné sestavit vám balíček na míru, pokud máte zájem o kvalitní produkty pro denní čištění pleti, hloubkově čistící masku, peeling, či krémy.

Moje garance:

Stalo se vám, že jste zkoušela různé přípravky, nebyla jste s nimi spokojená a pak vám ležely doma? To u nás neriskujete.

Pokud vám některý z přípravků nebude vyhovat, vrátíme vám 100% částky zpět.

Kontaktujte vašeho poradce pro sestavení programu pro vás na míru. Pokud nevíte, kdo je váš poradce, kontaktujte mě. 

KONTAKT

Copyright © Kateřina Fárková 2021