Vítej na přihlašovací stránce

do online klubu KRÁSNÁ A ZDRAVÁ

Co tě v klubu čeká?

• Místo krátkodobých řešení získáš dlouhodobou podporu a motivaci ode mě i od ostatních žen v klubu.

• Můžeš se zapojit do soutěže sama se sebou o nejlepší výsledky a vyhrát jednu z krásných odměn.
  • Získáš přístup do průběžně doplňované knihovny videí s tématy zdraví a hubnutí.
  • Díky video návodům zjistíš co jíst, kdy jíst, jak jíst, abys byla sytá a zároveň, aby sis jídlo užila a chutnalo ti.
  • Získáš recepty na vyvážená jídla a sladkosti bez mouky a cukru.

• Jídla, která spolu připravíme, zachutnají celé rodině, tak už nikdo nebude bojkotovat tvou snahu o zdravé stravování.

• Naučím tě sestavit si tvůj plán výživy tak, abys měla v jídelníčku všechny živiny ve správném množství, aby ses nepřejídala ani nehladověla.

• Budeš se mnou moci probrat tvůj jídelníček a napravíme možné chyby.

• Každá žena se potýká s jinými výzvami a každé vyhovuje něco jiného, proto v doporučeních zohledním tvou specifickou situaci.

• Naučím tě zvládnout psychické aspekty hubnutí.

• Při našich online setkáních 1x týdně odpovím na tvé otázky.

• Záznamy našich online setkání jsou pro tebe dostupné na klubovém webu, takže se na ně můžeš podívat kdykoli.

• Máš k dispozici Facebookovou skupinu určenou pro vzájemnou inspiraci a motivaci.

• A navíc získáš spoustu průběžně zveřejňovaných bonusů!

KROK ⓵: Zvol variantu členství v online klubu, která ti nejvíc vyhovuje:

★★★ NEJOBLÍBENĚJŠÍ VARIANTA ★★★

Půlroční členství

⬇ vyplň objednávku níže ⬇

KROK ⓶: Vstup do online klubu zde:

TVOJE ÚDAJE JSOU V BEZPEČÍ
Nikdy nepředám ani neprodám tvoje osobní údaje a kontaktní informace třetí straně. Zacházím s nimi v souladu se zásadami GDPR.

ZABEZPEČENÁ PLATBA
Tvoje platba je 100% zabezpečená a probíhá přes ověřenou platební bránu s šifrováním SSL.

MÁŠ NĚJAKÉ OTÁZKY?
Kontaktuj mne na telefonu 00420 608 337 737 nebo e-mailu: info@klubzmeny.cz

Těším se na tebe v klubu! Katka

Reference mých klientek:

Jsem moc ráda, že jsem přišla ke Katce do klubu. Až tam jsem si uvědomila, že nestačí jen zdravě jíst. Naučila jsem se neodbývat se, nepřecpávat se, prostě jíst tolik, abych se cítila dobře. Ale hlavně jsem v klidu a jídlo si vychutnávám. Naučila jsem se o jídlu přemýšlet. Cítím se v pohodě, spokojená, plná energie.
Dana
Cítím se skvěle a získala jsem příliv nové energie. Díky komunikaci s Katkou jsem se po celou dobu udržovala motivovaná a v dobré náladě. Zamilovala jsem si Katčiny recepty a mnohé jsem zařadila natrvalo do jídelníčku a chutnají celé rodině. Katčin klub doporučuji všem ženám.
Kateřina
Začala jsem chodit ke Katce do klubu, abych získala inspiraci a motivaci se sebou něco udělat. Nové návyky mi vyhovují, protože jsou snadné a šetří mi čas. Cítím se plná energie.
Slávka