Zvu tě na sportovně relaxační víkend

Kdy: 1.-3. 10. 2021

Kde: areál Bret, Žacléř

Zde vyplň přihlášku:

Vaše osobní údaje pečlivě střežím a zpracovávám je dle zásad a pravidel, ke kterým máte přístup. Odesláním formuláře mi dáváte souhlas s jejich zpracováním. Zde je odkaz na moje zásady ochrany osobních údajů.

CO NÁS ČEKÁ:

pobyt v krásné přírodě, cvičení venku, zábava, relaxace v saunách a vířivce, výlet k pevnosti Stachelberg, túra na Rýchorské boudy (to vše samozřejmě nepovinné, je možné jen odpočívat), prima parta…

CENA: 1.900,- Kč

Spojení autobusem přes Trutnov do Žacléře nebo autem.

Ubytování v nových luxusně vybavených roubenkách v pokojích po dvou (+ možnost přistýlky). Dva pokoje mají vždy společné příslušenství. Je možné mít dvoulůžkový pokoj jen pro sebe, ale cena pobytu se navýší o 900 Kč.

Pro větší relax je víkend koncipovaný bez dětí a bez domácích mazlíčků, ale partnera (kamarádku, maminku, sestru…) si klidně vezmi s sebou. Když si nikoho nevezmeš a nebudeš chtít spát sama, tak budeš v pokoji s jinou přihlášenou ženou.

Cena zahrnuje: ubytování na 2 noci, program, cvičení, sobotní a nedělní snídani a páteční a sobotní večeři. V chalupách je možné si uvařit oběd nebo si zajít do restaurace v areálu (anebo si dát oběd v rámci túry).

Není zahrnuto v ceně: masér, vstup do wellness (200,- Kč a obdržíš prostěradlo do sauny a ručník), obědy, vstup do pevnosti, nápoje jiné než voda z kohoutku.

Možnost tělesné diagnostiky na přístroji Tanita s 20 min. konzultací za 200,- Kč.

Vegetariánská, bezlepková či jiná dieta je možná, ale je nutné ji nahlásit do 22. 9. 2021 na info@klubzmeny.cz.

POZOR, prosím, pokud se přihlásíš s jinou osobou (osobami), vyplň rezervaci za každou osobu zvlášť a u každého uveď jeho vlastní telefonní číslo a jeho e-mailovou adresu. Obdržíš ode mne potvrzovací e-mail. Odpověz mi na něj a napiš mi, prosím, jména osob, které pojedou s tebou, abych věděla, že máte být ubytováni spolu.

Platba: vzhledem k tomu, že víkend se blíží, je nutno uhradit předem ihned po obdržení faktury (neplatí informace v letáčku).

Máš-li otázky, napiš mi: info@klubzmeny.cz

Těším se, že si víkend užijeme! Katka

Stáhni si informace

k víkendu v pdf: